Hakkımda

kamberkaya-1

Kamber Kaya Kimdir?

Psikoloji alanında geniş kapsamlı çalışmaların içerisinde yer alan Kamber Kaya; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesindeki akademik hayatını İstanbul’da özel bir üniversitede tamamlamıştır. Üniversiteden başarılı bir şekilde mezun olan Kamber Kaya; sürekli olarak kendisini geliştirmek noktasında üst düzeyde çalışmaların merkezinde yer almaktadır.

Türkiye’nin ilk Nöropsikoloğu olarak tanınan Öget Öktem Tanör’ün yanında stajyerlik de yapan Kamber Kaya; daha sonraki süreçte özel kliniklerde kendini geliştirmiştir. Bakırköy, Caddebostan ve Beşiktaş gibi bölgelerde farklı özel kliniklerde çalışmalar yürüten Kamber Kaya, kendisini geliştirmek noktasında üst düzeyde çalışmaları da ortaya koymuştur.

Kamber Kaya’nın Almış Olduğu Psikoloji Eğitimleri

Bilindiği üzere Psikoloji bölümü söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece geniş kapsamlı bir faaliyet alanı çıkmaktadır. Özellikle modern çağın gereklerine uygun bir şekilde güncellenen psikoloji alanlarının farklı sorunların çözümü noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu durumun bilincinde olan Kamber Kaya; aşağıda sıraladığımız psikoloji alanlarında eğitimlerini alarak kendini geliştirmiştir.

Cinsel terapi
Evlilik ve çift terapisi
Çözüm odaklı terapi
Çocuk ve ergen psikolojisi
Bilişsel davranışçı terapi

Sürekli bir şekilde yeni nesil terapilerin karşımıza çıktığı son dönemlerde psikoloji biliminin de nitelikli bir dönüşüm süreci içerisinde yer aldığı bilinmektedir. Değişen ve gelişen insan yaşamının psikolojiye etkilerinin de farklılıklar oluşmasına neden olduğunun farklında olan Kamber Kaya, bireylerin yaşamlarına pozitif bir katkı sunmak konusunda titiz bir çalışma sürecinin içerisinde yer almaktadır.

Kamber Kaya Etik İlkelere Bağlılığa Önem Veriyor!

Bireylerin davranış biçimlerinden hareketle onların sorunlarına çözüm üretebilmeleri noktasında danışmanlık hizmeti sunan Kamber Kaya; psikolojinin etik ilkelerine bağlı kalarak, üst düzeyde bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır. Profesyonel bir çapta hizmet sunma kabiliyetine sahip olan Kamber Kaya, kendisini sürekli bir şekilde geliştirmek konusunda da yeni nesil terapi yöntemlerini başarılı bir şekilde uygulayabilmektedir.

İnsanların yaşamlarına pozitif yönde bir katkı sunmak konusunda titiz çalışmalara imzasını atan Kamber Kaya, aynı zamanda modern dünyanın ilgi ve ihtiyaçlarını da dikkate almaktadır. Bu kapsamda piskoterapi teknik ve yöntemlerine de hakim olan Kamber Kaya, evlilik ve çift terapisinden çocuk ve ergen terapisine varıncaya kadar pek çok farklı profesyonel çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.